Акустична гітара Sigma SDR-45

Форма корпуса – Dreadnought, D-14 Fret
Кількість струн – 6
Кількість ладів – 20
Матеріал верхньої деки – масив ситхінської ялини (Solid Sitka Spruce)
Матеріал корпуса – цільний індійський палісандр (Solid Indian Rosewood)
Матеріал грифа – червоне дерево (Mahogany)
Накладка грифа – чорне дерево (Ebony)
Довжина мензури – 645 мм
Ширина грифа в області верхнього поріжка – 42,9 мм
Матеріал верхнього та нижнього поріжків – натуральна кістка
Кілкова механіка – Grover, відкритий тип, золотистий колір
Покриття – глянцевий лак (Polished Gloss / Aging Toner)
Колір – натуральний
Комплектується м’яким кейсом Sigma SSC-DКупити

Ціна: 56 620 грн.Нова модель 2021 року Sigma SDR-45 - інструмент з глибокою формою корпуса Drednought, який виготовляється з преміальної деревини та має вишукану естетику у найкращих традиціях вестерн гітар. Верхня дека з масиву ситхінської ялини та цільний індійський палісандр надають насичений та потужний тон, а якість збірки повністю відповідає якості деревини та компонентів. В результаті ми отримуємо професійний інструмент з правильною частотною характеристикою та багатими обертонами.

Завдяки своєї яскравості та швидкої атаки, ялиновий топ ніби оживляє палісандровий корпус. Гітарні майстри вважають індійський палісандр «повільною» деревиною, яка не має швидкого відклику (скажімо, як у клена), але компенсує протяжним сустейном та багатими тональними відтінками. Таке поєднання дерев у традиційному корпусі дредноут забезпечує гучне та об'ємне звучання з вираженою нижньою серединою та яскравим верхом. Низькі частоти мають глибокий характер звуку з рівною динамікою, що робить гітару Sigma SDR-45 ідеальним інструментом для гри ритмічних партій та акомпанементу вокалу.

Гриф виготовляється з червоного дерева, має зручний профіль й кріплення "хвіст ластівки". Т-подібний монтаж деревини забезпечує міцність та довговічність конструкції та убезпечує гриф від деформації. Таке з'єднання позитивно впливає на загальний резонанс гітари, сустейн та гучність, оскільки при з'єднанні за типом "хвіст ластівки" використовується мінімальна кількість клею, тому резонанс грифу гітари рівномірно передається на корпус і навпаки. Накладка та струнотримач виготовлені з чорного дерева. Верхній та нижній поріжки виготовлено з натуральної кістки, що гарантує цим елементам довговічність, а також такий матеріал креще передає резонанс на топ гітари.

Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу.
Дізнатись деталі ви можете, переглянувши повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Гарантійне звернення можна заповнити через електронну форму або ж звернутись з гарантійним талоном до Вашого продавця.

ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Ці рекомендації щодо захисту та догляду допоможуть продовжити життя Вашому інструменту та дадуть змогу насолоджуватись кожним моментом граючи на гітарі Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також, рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будьяку пору року. Детальніше >

ЦІЛЬНА СИТХІНСЬКА ЯЛИНА (SITKA)

Топ
Походження: Північно-Західна Північна Америка (прибережні тропічні ліси Аляски та Канади). Ситхінська ялина - це свого роду стандарт резонуючої деревини сучасної епохи гітаробудування. Саме цільна ситхінська ялина використовується на 85% гітар, які виготовляються на фабриці Sigma Guitars. Комбінація міцності та еластичності забезпечує широкий динамічний діапазон та чітку артикуляцію. Ідеальний та універсальний варіант як для дредноутів так і для OM, 00 та 000. Деревина підійде як для гри боем так і для гри пальцями в стилі "fingerstyle". Ситхінська ялина це особистий фаворит для голови компанії Гюнтера Лютца.

ДРЕДНОУТ (DREADNOUGHT)

Форма корпусу
Класичний повнорозмірний дредноут. Найпопулярніша форма гітари у світі.
Повне, глибоке, насичене звучання. В основі звуку низькі частоти - відмінна риса хорошого дредноута. Це традиційне звучання гітар Martin, орієнтир та еталон акустичної гітари.

ЦІЛЬНИЙ ІНДІЙСЬКИЙ ПАЛІСАНДР

Задня дека та обичайки
Походження: Східна Індія. Палісандр, один з найпопулярніших і традиційних порід деревини, які використовуються для виготовлення гітар. За звуком дуже схожий до червоного дерева, яке має яскраво виражені середні частоти. Та за рахунок обертонів діапазон значно розширюється як в нижній так і в верхній регістр. Якщо візуально подивитися на його частотний графік, палісандр, має більший провал середніх частот ніж червоне дерево. Саме таке звучання в нас асоціюється зі звуком акустичної гітари, яку ми чуємо на наших улюблених записах. Ця комбінація є на сьогодні еталоном звучання як дредноута так і гітар зі зменшеним корпусом.

42,9 MM (1-11/16")

Ширина верхнього поріжка
Стандартний розмір акустичної гітари. Розмір ширини грифа - це більше розмова про зручність при грі ніж про звучання інструменту. Менша ширина грифа полегшує швидку гру та зміну акордів, але ускладнює глушіння струн. Ширший гриф зручніший для правої руки, оскільки забезпечує більше місця чим покращує артикуляцію і полегшує приглушення струн під час гри на акордах. Взагалі, менший гриф краще підійде людям з меншими руками та тонкими пальцями, а більший гриф - навпаки.

ТАК

Повністю цільнодеревні
Всі частини інструмента виготовлені повністю з цільного дерева. Топ, задня дека та обичайки. Така комбінація створює найкращий результат звучання Вашого інструменту, який з віком гітари буде тільки покращуватись. Таким інструментам потрібен правильний догляд тому рекомендуємо знайомитись з інформацією в розділі "Догляд за гітарою".

ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО

Гриф
Матеріал грифа відіграє важливу роль в фінальному формуванні звуку Вашого інструмента. Червоне дерево зробить звук глибшим і більш сглаженным. Звучання гітари стає більш гармонійним та однорідним.

ЧОРНЕ ДЕРЕВО

Накладка
Накладка в комбінації з матеріалом грифа гітари може суттєво змінити звучання Вашого інструмента. Накладка з чорного дерева використовується лише на дорожчих версія та лімітованих серіях Sigma Guitars. Це один з найтвердіших натуральних матеріалів для накладки грифа, тому і цінується у музикантів, оскільки додає різкості та розбірливості в звучанні. Гітари з накладкою з чорного дерева звучать збалансовано але водночас дуже яскраво.

Відгуки

0 Replies to “Акустична гітара Sigma SDR-45”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *