Категорія: Серія SG

Серія SG SIGMA

Фільтр
Ціна:
Гриф
Кріплення грифа
Конструкція корпусу
Кількість струн та варіації
Ширина верхнього поріжка
Накладка грифа та струнотримач
Звучання
Форма корпусу
Серія
За призначенням
Електроніка
Виріз
Матеріал задньої деки та обичайок
Топ
Спосіб кріплення грифа
Кілкова механіка
Акція

Будь-який музикант добре знає, або хоча б один раз бачив чи чув на записах гітару Gibson. Бренд був заснований у 1902 році і вже до середини століття став легендарним. З такою репутацією компанії інструменти Gibson просто не мають права на будь-які компроміси. Лише відбірна деревина, топова електроніка та фурнітура і місяці роботи найкваліфікованіших майстрів.

Gibson J-45, SJ-200, Hummingbird, Dove, L-00 – одні з найпопулярніших та найпродаваніших моделей акустичних гітар в історії. Їх використовували і досі використовують для запису на найвідоміших студіях та виступів на найбільших сценах легендарні світові музиканти: Боб Ділан (Bob Dylan), Джон Леннон (John Lennon), Ніл Янг (Neil Young), Піт Тауншенд (Pete Townshend), Шеріл Кроу (Sheryl Crow). Голова компанії Sigma Guitars Гюнтер Лютц, що продумував сучасну концепцію свого гітарного бренду, просто не міг залишити осторонь історичний бренд, тож створив окрему серію гітар Sigma SG.

У цій серії він не лише зберіг оригінальні технології виготовлення, форми і розміри, а й реалізував усю майстерність та досвід гітаробудування. Ви тільки погляньте на шедеври Sigma SGJA-SG200 та Sigma SDM-SG5. Неперевершена якість матеріалів та їх обробки. Автентичне звучання за привабливою ціною. Моделі акустичних гітар серії Sigma SG вдвічі, а деколи і втричі доступніші ніж їх прототипи. Рекомендуємо Вам ознайомитись з модельним рядом серії Sigma SG. Ми впевнені, що навіть найпалкіший фанат бренду Gibson зможе знайти улюблений класичний дизайн та власне звучання.


 • Топ з цільної ситхінської ялини (Solid Sitka Spruce), моделі SLM та SJM з цільним топом з червоної ялини (Solid Adirondack Spruce);
 • Усі гітари серії Sigma SG укомплектовані м’якими кейсами Sigma SSC, окрім моделей -SGE;
 • Окантовка, окрім моделей SGE;
 • Задня дека та обичайки: червоне дерево (Mahogany) та хвилястий клен (Flamed Maple);
 • Усі гітари серії укомплектовані електронікою
  Sigma Preamp: GJM-, JM-, LM-SGE
  L.R.Baggs EAS-VTC: SDM-SG5, SGJA- SG200, SJM-SG45
  Усі інші моделі укомплектовані електронікою Fishman Sonitone®.