Категорія: Серія Modern

Серія Modern SIGMA

Фільтр
Ціна:
Гриф
Кріплення грифа
Конструкція корпусу
Кількість струн та варіації
Ширина верхнього поріжка
Накладка грифа та струнотримач
Звучання
Форма корпусу
Серія
За призначенням
Електроніка
Виріз
Матеріал задньої деки та обичайок
Топ
Спосіб кріплення грифа
Кілкова механіка
Акція

У серії Sigma Modern представлені максимально універсальні та сучасні інструменти покликані стати “робочою конячкою” для Ваших виступів. Всі гітари серії Modern виконані у формі Grand OM (інша назва Grand Auditorium), одній з найпопулярніших та найвпізнаваніших в модельному ряді компанії Taylor. Оригінальний дизайн Боба Тейлора був представлений ще в 1994 році. Це вишукані пропорції, що знаходяться десь між дредноутом (Dreadnought) та 000 / OM / Auditorium. Традиційно, для гри боєм та акомпанування зазвичай використовують інструменти форми дредноут, а для «fingerstyle» – зменшені форми типу 00 / Parlor або 000 / OM / Auditorium. Grand OM об’єднує ці два світи. Об’єм, чіткі середні та високі частоти, якісна артикуляція; має оригінальний акустичний характер, однаково добре підкреслить і гру боєм, і «fingerstyle».

Гітари з цією формою корпусу добре поєднуються з іншими інструментами. Grand Auditorium – вибір авторів-виконавців. Ви зможете подорожувати, записувати і творити на одному інструменті. Вибір гітари форми Grand Auditorium – вибір на користь універсальности та багатовимірности. Унікальне звучання з достатньо потужним та розбірливим нижнім частотним спектром і вражаючим балансом високих та середніх частот. Усі гітари укомплектовані професійною електронікою від Fishman®. За рахунок багатошарового глянцевого покриття та відібраного дерева мають неперевершений зовнішній вигляд.

Компанія Sigma Guitars створила своє бачення інструментів зі свіжим поглядом на всім відомі речі. Гітари Sigma – досконала якість, лише відбірні матеріали та фірмове звучання за доступною ціною.


  • Цільний топ з ситхінської або європейської ялини (Solid Sitka Spruce, Solid European Spruce);
  • Варіації деревини корпусу: червоне дерево (Mahogany), тілія (Tilia), клен (Maple), чорне дерево (Macassar), зірікот (Ziricote);
  • Електроніка:
    Fishman Flex®: GMCE-1, GTCE-2, -SB
    Fishman Flex Plus®: всі інші моделі;

  • Унікальний стиль розетки, накладки та струнотримача;
  • Виріз після 14-го ладу.