Серія Ditson

На початку 20 століття будь-хто міг зайти до одного з музичних магазинів Ditson у Нью-Йорку, Філадельфії чи Бостоні, та з легкістю підібрати для себе гітару, мандоліну або укулеле Martin. Charles H. Ditson & Company була найбільшим дилером гітар Martin в той час. Ditson добре розуміли тенденції розвитку ринку акустичних гітар, деякі моделі Martin, так звані “Ditson Model”, були розроблені спеціально за їх замовленням.

Існує версія, що саме через співпрацю з компанією Charles H. Ditson & Company компанія Martin розробила легендарну форму дредноут, що стала еталоном та уособленням акустичної гітари. Цю форму досі копіює більшість виробників акустичних гітар у світі.

Ми раді презентувати Вам новий бренд доступних акустичних гітар Diston by Sigma. Безкомпромісна якість матеріалів, новітнє обладнання, багаторівнева перевірка та приваблива ціна. Ну і, звичайно, секрети та досвід майстрів Sigma Guitars, що зуміли створити новий сегменти на ринку доступних гітар.

Ditson – певного роду розширення найдоступніших серій гітар Sigma. З урахуванням всіх нюансів, розрахунків та технологій дорожчих серій. Для того, щоб реалізувати усі вимоги та змінити специфікацію виробництво гітар Ditson було вирішено перенести до Індонезії.

Відмінна риса інструментів Ditson – використання індійського лавру для виготовлення накладки та ламінованої деревини для топу. Доступні різні кольорові рішення, форми дредноут, Grand OM та 000.

  • Електроакустичні моделі укомплектовані електронікою Sigma Preamp
  • Накладка грифа виготовлена з індійського лавру
  • Ультратонке матове покриття
  • Без окантовки
  • Доступні версії в червоному та синьому кольорах або з ефектом зістарення