Серія Ditson

На початку 20 століття будь-який музикант, який заходив до музичних магазинів Charles H. Ditson & Company у Нью-Йорку, Філадельфії чи Бостоні, міг з легкістю підібрати для себе гітару, мандоліну або укулеле Martin, оскільки магазини Ditson – це найбільші дилери гітар Martin в той час. Ditson вважались настільки успішними та реально розуміли усі тенденції розвитку ринку акустичних гітар, що на сьогодні є цілі форуми та статті у відомих журналах стосовно співпраці з компанією Martin та розроблених спеціально за замовленням гітар “Ditson Model”. До того ж є версія, що тільки через співпрацю з компанією Charles H. Ditson & Company Martin розробили легендарну форму дредноут, яку копіюють на сьогодні усі компанії та виробники акустичних гітар у світі. Дредноут – є еталоном та уособленням акустичної гітари на сьогодні. Вони мали широку форму корпуса, та нагадували ранні європейські гітари.

Ми раді презентувати Вам новий бренд доступних акустичних гітар Diston by Sigma. Безкомпромісна якість матеріалів, новітнє обладнання, багаторівнева перевірка та приваблива ціна. Ну і звичайно секрети та досвід майстрів Sigma Guitars, які зуміли створити новий сегмент ринку доступних гітар.

Концепція гітар Ditson полягає в тому, що це певного роду розширення найдоступніших гітар Sigma серії ST та SE за рахунок використання матеріалу HPL для виготовлення корпусу гітари. Зберігаючи всі нюанси, розрахунки і технології як і в дорожчих версіях. Для того, щоб реалізувати усі вимоги та змінити специфікацію виробництво гітар Diston було вирішено перенести до Індонезії.

На сьогодні модельний ряд акустичних гітар Ditson налічує всього 2 серії та 3 форми гітар з модифікаціями, такими як виріз після 12 ладу та вбудована електроніка Sigma. Зараз доступні для замовлення форми Дредноут, Grand OM та 000. В Серії 10 ми маємо класичну специфікацію зі шпоном ситхінської ялини в топі та червоного дерева (Mahogany) на задній деці та обечайках. 15 Серія, як і еталон виготовлена повністю з червоного дерева (Mahogany). На усіх моделях ми отримуємо цільний гриф з червоного дерева та новинка – накладка з індійського лавра. Також є декілька моделей з цікавими візуальним рішеннями такими як зістарений матовий “sunburst” та гітари покриті синім та червоним матовим лаком.

Ми і далі продовжуємо створювати легенду та бути частиною історії гітар Sigma. Від сьогодні ми раді повідомити, що компанія Акрополіс – офіційний представник гітар Ditson в Україні.

  • Усі гітари укомплектовані електронікою Sigma SE-PT
  • Корпус виготовлений за технологією HPL
  • Накладка грифа виготовлена з індійського лавру
  • Ультратонке матове покриття з відчуттям текстури деревини
  • Без окантовки
  • Доступні версії в червоному та синьому кольорах
  • Доступні акустичні гітари з зістареним покриттям