Акустична гітара Sigma OMM-ST

Форма корпусу: 000-14 лад
Спосіб кріплення грифу: Dovetail “хвіст ластівки”
Топ: Цільна ситхінська ялина
Задня дека та обичайки: Червоне дерево
Гриф: Червоне дерево, форма “low profile”
Матеріал верхнього та нижнього поріжка: Кістка
Накладка: Мікарта
Мензура: 25.4” (645 мм)
Ширина верхнього поріжка: 1-3/4” (44,5 мм)
Хромована лита кілкова механіка
Покриття: Глянсовий топ, задня дека та обичайки матові
Струни: D´Addario EXP16Купити

Ціна: 13 642 грн.Sigma 0MM-ST

Sigma OMM-ST - 6-ти струнна акустична гітара, що є відмінним вибором для гітаристів, які грають в стилі "fingerstyle". Завдяки корпусу Orchestra, інструмент ідеально звучить для гри народної музики, а також, має комфортну форму та легку вагу. Гітара виготовлена з високоякісних матеріалів та має привабливу ціну, тому є чудовим інструментом для початківців та гітаристів середнього рівня. Верхня дека виготовлена з масиву ситхінської ялини. Така деревина є пружною, тому чудово резонує на середніх частотах. Також, ялина придає м'який характер звуку. Корпус виготовляється з червоного дерева (mahogany), що придає теплий звук середньої глибини. Також, завдяки такому дереву, кожна струна звучить з рівним балансом та хорошою артикуляцією. Саме тому, граючи перебором на акустиці OMM-ST, Ви отримаєте виразний звук з чіткою артикуляцією та рівною динамікою.
Гриф виготовляється з червоного дерева, що покращує сустейн гітари. Накладка грифа виготовляється з матеріалу Мікарта. Ширина грифа в області верхнього поріжка становить 44,5 мм., тому Sigma OMM-ST ідеально підійде для гітаристів, що довгий час грали на класичній гітарі. Завдяки широкому грифу, збільшується відстань між струнами, тому зручно грати в стилі "fingerstyle". Голова гриф обладнана високоякісною литою механікою з хрому. Кілки надійно тримають стрій та є неймовірно комфортними на дотик.
Струнотримач виготовляється з матеріалу Мікарта, а поріжки з натуральної кістки. Sigma OMM-ST вкрита тонким шаром матового лаку, завдяки чому, гітара має привабливий, натуральний вигляд.

Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу.
Дізнатись деталі ви можете, переглянувши повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Гарантійне звернення можна заповнити через електронну форму або ж звернутись з гарантійним талоном до Вашого продавця.

ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Ці рекомендації щодо захисту та догляду допоможуть продовжити життя Вашому інструменту та дадуть змогу насолоджуватись кожним моментом граючи на гітарі Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також, рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будьяку пору року. Детальніше >

ЦІЛЬНА СИТХІНСЬКА ЯЛИНА (SITKA)

Топ
Походження: Північно-Західна Північна Америка (прибережні тропічні ліси Аляски та Канади). Ситхінська ялина - це свого роду стандарт резонуючої деревини сучасної епохи гітаробудування. Саме цільна ситхінська ялина використовується на 85% гітар, які виготовляються на фабриці Sigma Guitars. Комбінація міцності та еластичності забезпечує широкий динамічний діапазон та чітку артикуляцію. Ідеальний та універсальний варіант як для дредноутів так і для OM, 00 та 000. Деревина підійде як для гри боем так і для гри пальцями в стилі "fingerstyle". Ситхінська ялина це особистий фаворит для голови компанії Гюнтера Лютца.

OM

Форма корпусу
Зручний та комфортний розмір корпусу, ідеально підходить як для легкого акомпанементу та сфокусованої динамічної гри в стилі "fingerstyle". Витончена форма "пісочного годинника" привертає до себе увагу та заворожу. Форма надасть глибину звучанню та забезпечить, щоб саме ваш інструмент чітко вирізнявся з загально міксу інших інструментів. Ви будете вражені наскільки може бути збалансоване звучання Вашої гітари.

ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО (MAHOGANY)

Задня дека та обичайки
Походження: Центральна та Південна Америка. Топ із твердих порід червоного дерева має більшу щільністю, ніж ялина або кедр. Саме за рахунок жорсткості матеріалу звучання гітари має глибокий та теплий звук. Спочатку червоне дерево надає яскравості звучанню а потім наповнює обертонами, тим самим, роблячи звук глибшим та теплішим. Водночас, зберігаючи хорошу атаку та артикуляцію. Червоне дерево Mahogany так як і коа та палісандр, часто використовуються при виготовленні на обичайок та нижньої частини деки гітари. Чудово підійде для гри в стилі блюз.

44,5 MM (1-3/4")

Ширина верхнього поріжка
Акустична гітара з широким грифом. Переважно для гри в стилі "fingerstyle". Розмір ширини грифа - це більше розмова про зручність при грі ніж про звучання інструменту. Менша ширина грифа полегшує швидку гру та зміну акордів, але ускладнює глушіння струн. Ширший гриф зручніший для правої руки, оскільки забезпечує більше місця чим покращує артикуляцію і полегшує приглушення струн під час гри на акордах. Взагалі, менший гриф краще підійде людям з меншими руками та тонкими пальцями, а більший гриф - навпаки.

Топ з цільної деревини

Повністю цільнодеревні
Топ гітари повністю з цільного дерева а обичайки та задня дека мають ламіновані частини найвищої якості. Ламіновані частини гітари набагато стабільніші та легше переносять зміну температури та вологості ніж цільна деревина. Проте за рахунок жорсткості матеріалу та конструкції резонують слабше ніж повністю цільо дерев'яні інструменти.

ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО

Гриф
Матеріал грифа відіграє важливу роль в фінальному формуванні звуку Вашого інструмента. Червоне дерево зробить звук глибшим і більш сглаженным. Звучання гітари стає більш гармонійним та однорідним.

МІКАРТА

Накладка
Накладка в комбінації з матеріалом грифа гітари може суттєво змінити звучання Вашого інструмента. У зв'язку з забороною використання Індійського палісандру в 2016 році, яким комплектувалось 90% гітар Sigma. Компанія вирішила не використовувати дешевші породи палісандру, які не потрапили в список деревини, яка під загрозою зникнення а знайти більш інноваційне рішення, яке б покращити звучання інструмента та його властивості. Саме тоді майсти та технологи Sigma Guitars вирішили використовувати композитний матеріал Мікарта. Його основна властивість в тому, що він неймовірно стійкий до навколишніх чинників, таких як температура та вологість та значно менший за палісандр та чорне дерево. За зв...

14 ЛАД

Кріплення грифа
Гітара має кріплення грифа на 14 ладу. В загальному при такому кріплені грифа зміщується розміщення струнотримача, одже зміщується і розташування розетки гітари. При кріплені на 14 ладу розетка розміщується ближче до грифа гітари В такому випадку гітара звучить більш відкрито та яскраво. Особливо помітно на гітарах зі зменшеним корпусом типу 00, 000, та OM.

"Хвіст ластівки" (Dovetail)

Спосіб кріплення грифа
Гітарні майстри з усього світу вважають кріплення грифу за типом "хвіст ластівки" найкращим практичним і надійним варіантом кутового з'єднання грифа з корпусом гітари. Т-подібний монтаж деревини забезпечує міцність та довговічність конструкції та убезпечує гриф від деформації. Таке з'єднання позитивно впливає на загальний резонанс гітари, сустейн та гучність, оскільки при з'єднанні за типом "хвіст ластівки" використовується мінімальна кількість клею, тому резонанс грифу гітари рівномірно передається на корпус і навпаки.

Відгуки

4.7 based on 7 reviews

7 Replies to “Акустична гітара Sigma OMM-ST”

  1. Все вроде бы отлично как пишут и заявляют. И гитара хороша чертовски. Но те струны что на ней стоят дубовые! 5-6 струны звучат как то глухо. очень глухо. Не звонко, с такой то гитарой после фанерки. Но надеюсь что эта проблема в струнах а не в самом инструменте.

  2. Здравствуйте! Очень давно хотела приобрести гитару, немного умела играть, а своего инструмента не было для практики. Недолго думая, решила заказать эту модель, и осталась очень довольна! Огромное спасибо ребятам с acropolis.ua за быструю доставку и безопасную транспортировку инструмента! Очень довольна! Хоть и не слишком дорогая по цене, её звук оправдывает все ожидания! Спасибо!

  3. Долго раздумывал можно ли покупать гитару с доставкой. В итоге количество хороших отзывов про инструмент победило, к тому же за ту же цену как и в других магазинах здесь ребята делают предпродажную подготовку инструмента, что тоже очень важно. Купил Sigma OMM-ST – всё отлично. После заказа ребята связываются, уточняют детали. Я попросил чтобы на гитару поставили кнопку для ремня на пятку грифа – установили бесплатно. Упаковали все на совесть, доехала гитара в идеале . Гитара звучит очень здорово, гармонично. Играть очень удобно. Теперь есть отличный стимул для самосовершенствования! Как итог и магазином и инструментом очень доволен, всем могу смело рекомендовать.

  4. Гитару получили. Упаковано было просто в две коробки, без всяких укреплений углов и т.д. Ключ для грифа просто валялся в коробке, В связи этим, мягкая упаковка гитары была повреждена в двух местах. К счастью на самом инструменте повреждений не было. В общем гитарой довольны, сыну нравится. Спасибо.

  5. Сроки доставки, качество инструмента и его подготовка очень порадовали. Гитара пришла в целости и сохранности и довольно быстро. Дочь довольна, начала учиться, второй месяц занимается. Гитара стоит своих денег на все 100%. Ребятам успехов и процветания! Рекомендую!

  6. Заказывал через интернет. Заказ обработали очень быстро. Созвонились, обсудили детали и уже через несколько дней гитара была у меня. Гитарой доволен!

  7. Дякую за чудове обслуговування! Все на вищому рівні.. гітара супер)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *