Акустична гітара Ditson 000C-10E-TBL

Форма корпусу: 000-14 лад, з вирізом
Топ: Ситхінська ялина
Задня дека та обичайки: Червоне дерево
Гриф: Червоне дерево, форма “low profile”
Накладка: Індійський Лавр
Мензура: 24.9” (632 мм)
Ширина верхнього поріжка: 43 мм
Покриття: Напівпрозорий синій (ультрамарин)
Електроніка: Sigma Preamp (з тюнером)Очікується

Ціна: уточнюйте грн.Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу.
Дізнатись деталі ви можете, переглянувши повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Гарантійне звернення можна заповнити через електронну форму або ж звернутись з гарантійним талоном до Вашого продавця.

ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Ці рекомендації щодо захисту та догляду допоможуть продовжити життя Вашому інструменту та дадуть змогу насолоджуватись кожним моментом граючи на гітарі Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також, рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будьяку пору року. Детальніше >

СИТХІНСЬКА ЯЛИНА (SITKA)

Топ
Походження: Технологія HPL. Ситхінська ялина - це свого роду стандарт резонуючої деревини сучасної епохи гітаробудування. Шпон Ситхінської ялини створює неперевершений зовнішній вигляд навіть в найдоступніших моделях гітар. А новітні технології термічного виготовлення ламінованих частин корпусу дозволяють досягнути неперевершених результатів в міцності та стабільності конструкції гітари. Такі топи краще переносять кліматичні зміни навколишнього середовища. Якщо Ви шукаєте доступний інструмент, з яким доведеться постійно подорожувати або виступати в місцях з надмірною або недостатньою вологістю, краще розглянути гітари з верхньою декою з ламінованого дерева. Ідеальний та універсальний вар...

000-14 ЛАД

Форма корпусу
Зручний та комфортний розмір корпусу, ідеально підходить як для легкого акомпанементу та сфокусованої динамічної гри в стилі "fingerstyle". Витончена форма "пісочного годинника" привертає до себе увагу та заворожу. Форма надасть глибину звучанню та забезпечить, щоб саме ваш інструмент чітко вирізнявся з загально міксу інших інструментів. Ви будете вражені наскільки може бути збалансоване звучання Вашої гітари.

ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО (MAHOGANY)

Задня дека та обичайки
Походження: Центральна та Південна Америка. Топ із твердих порід червоного дерева має більшу щільністю, ніж ялина або кедр. Саме за рахунок жорсткості матеріалу звучання гітари має глибокий та теплий звук. Спочатку червоне дерево надає яскравості звучанню а потім наповнює обертонами, тим самим, роблячи звук глибшим та теплішим. Водночас, зберігаючи хорошу атаку та артикуляцію. Червоне дерево Mahogany так як і коа та палісандр, часто використовуються при виготовленні на обичайок та нижньої частини деки гітари. Чудово підійде для гри в стилі блюз.

42,9 MM (1-11/16")

Ширина верхнього поріжка
Стандартний розмір акустичної гітари. Розмір ширини грифа - це більше розмова про зручність при грі ніж про звучання інструменту. Менша ширина грифа полегшує швидку гру та зміну акордів, але ускладнює глушіння струн. Ширший гриф зручніший для правої руки, оскільки забезпечує більше місця чим покращує артикуляцію і полегшує приглушення струн під час гри на акордах. Взагалі, менший гриф краще підійде людям з меншими руками та тонкими пальцями, а більший гриф - навпаки.

Sigma Preamp

Електроніка
Преамп Sigma розроблений забезпечити максимальну якість та природне звучання в компактному розмірі. Цей преамп оснащений регуляторами Volume (гучність), Treble (високі частоти), Middle (середні частоти), Bass (низькі частоти) та Phase (фаза). Укомплектовані звукознімачем Sigma та вбудованим тюнером. Також сюди входять індикатор низького заряду акумулятора та окремий відсік для батарейки.

ЧЕРВОНЕ ДЕРЕВО

Гриф
Матеріал грифа відіграє важливу роль в фінальному формуванні звуку Вашого інструмента. Червоне дерево зробить звук глибшим і більш сглаженным. Звучання гітари стає більш гармонійним та однорідним.

ІНДІЙСЬКИЙ ЛАВР

Накладка
До сьогодні, індійський лавр жив в тіні основного експортного продукту Індії - палісандру, але його не слід залишати без уваги. Ця деревина щільніша за Трояндове дерево (Баїя) і має дивовижний звуковий потенціал. Дерево є дуже привабливим візуальною. На відміну від палісандру Лавр має стабільний характерний вигляд і не має настільки велику кількість варіацій. Він має характерний рівномірний коричневий колір, який в місцях затемняється за рахунок темних фігурних ліній Завдяки своїй щільності та стабільності він видає дуже гармонійний та стабільний звук. За своїми характеристиками досить схожий на індійський палісандр

14 ЛАД

Кріплення грифа
Гітара має кріплення грифа на 14 ладу. В загальному при такому кріплені грифа зміщується розміщення струнотримача, одже зміщується і розташування розетки гітари. При кріплені на 14 ладу розетка розміщується ближче до грифа гітари В такому випадку гітара звучить більш відкрито та яскраво. Особливо помітно на гітарах зі зменшеним корпусом типу 00, 000, та OM.

Так

З вирізом
Зручний виріз після 12 ладу для зручності гри складних пасажів та акордів.

Відгуки

0 Replies to “Акустична гітара Ditson 000C-10E-TBL”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *