1. Sigma
  2. /
  3. Гітари
  4. /
  5. Класичні гітари
  6. /
  7. Класична гітара Sigma CTMC-2E

Класична гітара Sigma CTMC-2E

Форма корпусу: класична, з вирізом (Cutaway)
Глибина корпусу: Верхня – 75 мм, нижня – 80 мм
Топ: Цільний кедр (Solid Cedar)
Задня дека та обичайки: Червоне дерево (Mahоgаny)
Гриф: Червоне дерево (Mahogany), класичний
Верхній та нижній поріжки: Кістка
Накладка та струнотримач: Індійський палісандр (Indian Rosewood)
Мензура: 650 мм
Ширина верхнього поріжка: 1-7/8″ (47,6 мм)
Кілкова механіка: Deluxe, золочена, з перламутровими ручками
Електроніка: Sigma Preamp
Покриття: матове
Струни: Savarez

*текстура та відтінок деревини реального інструмента може відрізнятись від зображеної на фотоКупити

Ціна: 20 580 грн.

Знайшли дешевше?  • Наш експерт зателефонує будь-яким зручним для Вас способом (Ваша камера може бути вимкнена), покаже товар та розповість про нього

  • Ви зможете побачити товар з різних ракурсів та отримати відповідь на усі запитання

  • Для консультації достатньо залишити свій номер телефону

Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

Цільний кедр (Solid Cedar)

Топ
Походження: Північно-Західна частина Північної Америки
Кедр використовується лише для класичних гітар Sigma. Схожий за властивостями до європейської ялини, хоча значно темніший на вигляд та відрізняється текстурою. Кедр матиме більш згладжений, м'якший звук при грі високих нот та більш відкрите звучання на середніх частотах за рахунок обертонів.

Червоне дерево (Mahogany)

Матеріал задньої деки та обичайок
Походження: Центральна та Південна Америка
Тверді породи червоного дерева щільніші ніж ялина або кедр. За рахунок жорсткості матеріалу звучання гітари набуває глибокого та теплого характеру. Червоне дерево зберігає атаку та артикуляцію, водночас робить звук яскравим, наповнює обертонами. Часто використовується для обичайок та нижньої частини деки. Чудово підійде для гри в стилі блюз.

47,6 мм (1-7/8″)

Ширина верхнього поріжка
Стандартна ширина грифа для 12-струнної гітари. Ширина грифа – це більше про зручність при грі ніж про характер звучання. Менша ширина грифа полегшує гру та зміну акордів, але ускладнює глушіння струн. Ширший ж гриф зручніший для звуковидобування: збільшується відстань між струнами, що покращує артикуляцію. Менший гриф краще підійде музикантам з малими руками та тонкими пальцями, а більший – навпаки.

Sigma Preamp

Електроніка
Преамп Sigma розроблений щоб забезпечити максимальну якість та природне звучання. Оснащений регулятором гучності, 3-смуговим еквалайзером та тюнером. Має індикатор низького заряду акумулятора та окремий відсік для батарейки. Укомплектований звукознімачем Sigma, що розміщений під струнотримачем.

Топ з цільної деревини

Конструкція корпусу
Топ гітари виготовлено з цільного дерева, обичайки та задня дека – ламіновані, найвищої якості. Ламіновані частини значно стабільніші ніж цільна деревина, легше переносять перепади температури та вологості. Проте, за рахунок жорсткості матеріалу, такі інструменти резонують слабше ніж ті, що повністю виготовлені з масиву.

Червоне дерево (Mahogany)

Гриф
Матеріал грифа відіграє важливу роль в фінальному формуванні звуку. Червоне дерево (Mahogany) зробить звук більш глибоким, зглаженим, гармонійним та однорідним.

Індійський палісандр (Indian Rosewood)

Накладка грифа та струнотримач
Накладка, в комбінації з матеріалом грифа, може суттєво змінити звучання гітари. Індійський палісандр (Indian Rosewood) – один з найпопулярніших традиційних матеріалів для виготовлення накладок грифа та струнотримачів. Зараз, через загрозу зникнення виду, використання цього матеріалу обмежене. Тому індійський палісандр (Indian Rosewood) зустрічається лише на моделях виготовлених до 2016 року, або ж у лімітованих серіях гітар Sigma. Така накладка додасть звукові середніх частот, гітара звучатиме згладженіше та однорідніше.

На 12 ладу

Кріплення грифа
При такому виді кріплення зміщується розташування струнотримача та отвору резонатора. «Розетка» знаходиться ближче до середини корпусу гітари, в місці найбільшого резонування. Тому збільшуються гучність та кількість нижніх частот, гітара звучатиме м'яко та тепло. Особливо помітно на гітарах зі зменшеним корпусом типу 00 / Parlor або 000 / OM / Auditorium.

З вирізом

Виріз
Ця гітара має виріз для зручнішої гри складних пасажів та акордів.

Нейзильбер, Medium Jumbo

Матеріал та розмір ладів
Нейзильбер – сплав міді, нікелю та цинку. Нині найпопулярніший матеріал для виготовлення гітарних ладів. Відомий своєю міцністю і довговічністю. Нейзильберові лади витримують значний знос, зберігають форму протягом тривалого часу, рідко потребують обслуговування чи заміни. Мають м’яку поверхню, що сприяє комфортному ковзанню пальців та виконанню бендів або слайдів.

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу. Щоб дізнатись деталі, перегляньте повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Щоб зареєструвати гарантійне звернення, заповніть електронну форму або зверніться з гарантійним талоном до Вашого продавця.

Рекомендації щодо захисту та догляду

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Дотримуйтесь рекомендацій щодо захисту та догляду. Це необхідно щоб продовжити інструментові життя та забезпечити Вам найкращий досвід з гітарою Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будь-яку пору року. Детальніше >

Відгуки

Ще немає відгуків до “Класична гітара Sigma CTMC-2E”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *