М’який кейс Sigma SSC-OM (000-14 лади, OM)Купити

Ціна: 3 409 грн.Sigma SSC-OM - Чохол для 6- та 12-струнної акустичної або класичної гітари, Grand Orchestra, підтримка грифа, кишеня, плечові шлейки, ручка для перенесення. Міцний, щільний та надійний чохол для перенесення з ручками та лямками. Попереду є кишеня для аксесуарів для перенесення запасних струн, нот та каподастру. Підійде для гітар: 000-Guitars, 000-12th Models, Classical Guitars & Grand Orchestra Models, 6&12-String.

Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу.
Дізнатись деталі ви можете, переглянувши повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Гарантійне звернення можна заповнити через електронну форму або ж звернутись з гарантійним талоном до Вашого продавця.

ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Ці рекомендації щодо захисту та догляду допоможуть продовжити життя Вашому інструменту та дадуть змогу насолоджуватись кожним моментом граючи на гітарі Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також, рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будьяку пору року. Детальніше >

Відгуки

0 Replies to “М’який кейс Sigma SSC-OM (000-14 лади, OM)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *