М’який кейс Sigma SSC-0012 (00-12 лад, L, SG-Series)

  • Тип – чохол для акустичної гітари
  • Оснащення – лямки, кишеня, ручка для перенесення
  • Колір – чорний
  • Сумісний – з 00-12th Fret, L, Sg серіями гітар


Купити

Ціна: 3 409 грн.Sigma - це компанія, що була заснована у 1970 році. За тривалий час свого існування її продукція стала широко відомою серед поціновувачів акустичних інструментів у всьому світі. Сьогодні це виробник, який пропонує відмінні інструменти за прийнятною ціною.

Для зберігання інструментів компанія виготовляє також і чохли та низку інших аксесуарів. Хто ж як не виробник гітари може знати як правильно зберігати цінний для музиканта інструмент.

М'ягкий кейс відмінної якості Sigma SSC-0012 на передній частині якого розташовано вмістку кишеню для збереження аксесуарів. Кейс оснащено двома регульованими ременями та ручкою для перенесення.

Кейс розраховано для гітар серій 00-12th Fret, L, Sg.

Характеристики
Дізнайтесь про характеристики, які роблять цю гітару унікальною

ГАРАНТІЯ

12 МІСЯЦІВ
Ви отримуєте гарантійне обслуговування та сервіс протягом 12 місяців після придбання цієї гітари. Термін гарантії обчислюється з дати продажу виробу.
Дізнатись деталі ви можете, переглянувши повні умови Вашої гарантії. Переглянути. Гарантійне звернення можна заповнити через електронну форму або ж звернутись з гарантійним талоном до Вашого продавця.

ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД

Рекомендації майстрів для твоєї гітари
Ці рекомендації щодо захисту та догляду допоможуть продовжити життя Вашому інструменту та дадуть змогу насолоджуватись кожним моментом граючи на гітарі Sigma. Уважно прочитайте інструкцію та ознайомтесь з усіма особливостями користування. Також, рекомендуємо звернути увагу на асортимент брендових чохлів, кейсів та м’яких футлярів Sigma в яких зручно та безпечно транспортувати гітару в будьяку пору року. Детальніше >

Відгуки

0 Replies to “М’який кейс Sigma SSC-0012 (00-12 лад, L, SG-Series)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *