1. Sigma
 2. /
 3. Аксесуари
 4. /
 5. Струни
 6. /
 7. Струни для акустичної гітари Adamas Nuova Coated 1818NU Super-Light

Струни для акустичної гітари Adamas Nuova Coated 1818NU Super-Light

Струни Adamas тепер з ультра-тонким покриттям Nuova Coated, яке має товщину всього 1 мікрон. Саме ця технологія разом з ядром Round Core зберігає повне, тепле звучання кожної ноти, а кожна струна зберігає яскравий характер звучання довше. Adamas 1818NU Light Light виготовляються зі сталі та мають обмотку з фосфорної бронзи, калібр струн – .012-.053w.Купити

Ціна: 566 грн.

Знайшли дешевше?Хоча струни Adamas досить популярні, сьогодні їх важко знайти, так як більшість музичних магазинів їх не замовляють. Але не переймайтесь, тепер одні з найбажаніших струн зможе придбати кожен і відчути справжній, багатий тон з чистим звучанням кожної ноти.

Adamas розроблялись спеціально для гітар Ovation, тому пропонують неймовірно яскравий характер із збалансованою динамікою, зважаючи на особливості корпуса цих гітар. Та як тільки струни з'явились на ринку, вони одразу завоювали шалену популярність серед професійних гітаристів та фанатів акустичних гітар Martin, Taylor та інших легендарних брендів. Унікальна технологія Gauging TM, як і всі інші специфікації, залишились без змін з 1980 року, саме тому кожен комплект струн має додаткове маркування "Historic Reissue".

Для усіх поцінувачів струн з додатковим захисним покриттям, Adamas створили лінійку Nuova Coated. Товщина покриття складає всього 1 мікрон (0,001 мм), а саме покриття наноситься на ядро та обмотку з фосфорної бронзи. Саме це дозволяє кожній струні звучати збалансовано з теплим характером та повним відкритим звучанням. Якщо ж цікавлять струни Adamas без покриття - зверніть увагу на класичні моделі - Adamas 1717 Extra-Light1749 Super-Light та 1818 Light.

Струни Adamas Super-Light 1818NU Phosphor Bronze Nuova Coated виготовляються з високоякісної сталі й мають обмотку з фосфорної бронзи із збільшеним вмістом міді. Особливість цих струн - технологія Gauging TM: ядро струн E6 та A5 мають ідентичну товщину до товщини обмотки, що забезпечує збалансоване коливання струн, тим самим придає звучанню гармонійних обертонів та чистоту кожної ноти. Також така технологія забезпечує більшу амплітуду коливання, що в свою чергу пропонує виразний, об'ємний тон. Струни A5, G3, та B2 є дещо тоншими, аніж струни для акустичних гітар інших виробників, проте зберігають збалансований натяг та пропонують максимально комфортну гру, особливо для гри бендів.

Слід зазначити, що кожне упакування зберігає фірмовий дизайн історичних струн Adamas, проте сьогодні усі упакування виготовляються лише з екологічно-чистих матеріалів

Технічні характеристики струн Adamas 1818NU Extra-Light Nuova Coated Phosphore Bronze Acoustic Guitar Strings:

 • Тип - струни для акустичної гітари
 • Кількість струн - 6
 • Калібр струн - .012 - .053w
 • Матеріал струн - сталь
 • Обмотка струн - Phosphore Bronze
 • Покриття струн - Nuova Coated
 • Ядро - Round Core
 • Техтологія Gauging TM
 • Упакування з екологічних матеріалів
 • Виготовлено в США

Відгуки

Ще немає відгуків до “Струни для акустичної гітари Adamas Nuova Coated 1818NU Super-Light”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *