Історія Sigma

Історія Sigma

ЛЕГЕНДА ЖИВА
ГІТАРИ SIGMA ПОВЕРНУЛИСЯ…

В кінці 1960-х років якість гітар, виготовлених в Японії, стала стрімко зростати та покращуватись, це дозволило в найкоротший термін максимально наблизитись за усіма параметрами до інструментів, які виготовлялись на той час у США та були лідерами на ринку акустичних гітар. Саме ці гітари стали великою загрозою для американського ринку, оскільки виробництво японських гітар було більш вигідним з фінансової точки зору. Тож декілька американських компаній починають приймати активні дії, щоб повернути ситуацію на свою користь.

Саме в цей момент в 1970 році з’являється бренд Sigma Guitars. Серійне виробництво інструментів відбувалось спеціально навченим персоналом на найефективніших гітарних фабриках в Японії. З виробництва усі інструменти відправлялись в США на перевірку, перш ніж були випущені для продажу та доставки в музичні магазини.

Через декілька років виробництво перенесли в Корею (а далі в Тайвань і Китай), де було створено новий модельний ряд. Гітари отримали новий логотип та низку нових технологічних рішень. З того часу Sigma Guitars має відмінну і, можна сміливо сказати, легендарну репутацію! Сьогодні усі гітари проходять ретельний контроль якості, в чому можна переконатися просто взявши будь-який інструмент Sigma в руки.

Щасливі власники гітар Sigma не часто розлучаються зі своїм улюбленим інструментом, і саме тому їх так складно знайти на вторинному ринку. Окрім інтернет-клубів любителів гітар Sigma, цілої маси веб-сайтів присвячених цим інструментам, ви також можете зустріти і колекціонерів, що спеціалізуються на Sigma Guitars.

Компанія Acropolis, горда бути частиною легенди, представляючи Sigma Guitars на території України!